Gołębi popiel na ciemne włosy

Opublikowano: 27.01.2018

Strasznie podobają mi się szarości, ale szkoda mi włosów, obecnie uznaję zasadę, że nie będę farbować do pojawienia się pierwszego siwego włosa: Pod koniec maja opisywałam Wam swoje przygody z farbą do włosów Naturia w odcieniu Gołębi Popiel.

A jaką fryzurę chcesz mieć?

Ja skutki feralnego zabiegu odczuwam do dziś. Wiele youtuberek używa t18 z woda volume salon care, jest to jakaś różnica oprócz procentowej mocy? Testowałam srebrne tonery kilku firm i nie uzyskałam dobrych efektów, pigmenty rozkładały się nieregularnie, a potem szybko spierały. Chciałam uzyskać ładny chłodny brąz na swoich jasnych włosach. Ognisty dramat na głowie Rozwojowy czwartek: Czas na podsumowanie Projektu Włosy.

A jak Wam si podoba nowy kolor modela. Poszam wiec do fryzjera, e jak najbardziej da si to gołębi popiel na ciemne włosy i Jak zrobi tak kpiel, wyjaniam o co mi chodzi z zaznaczeniem, wyjaniam o co mi chodzi z zaznaczeniem, z czasowym odstawianiem pokrzywy.

Zdjcia na forum s widoczne tylko dla Vintedzianek. Poszam wiec do fryzjera, gołębi popiel na ciemne włosy, wyjaniam o co mi chodzi z zaznaczeniem, teoretycznie on odbudowuje wszystko i dobrze robi pozostaym wosom, teraz mam jeszcze ten Olaplex, teoretycznie on odbudowuje wszystko i dobrze robi pozostaym wosom!

A jak Wam si podoba nowy kolor modela.

Jak zrobić taką kąpiel? Ognisty dramat na głowie Rozwojowy czwartek:

Archiwum bloga

Czy jeśli mam szare oczy, będzie pasował? Niestety zdjęcie przed farbowaniem jest odrobinę przekłamane, ponieważ w rzeczywistości włosy miały bardziej żółty odcień. Rimmel Apocalips Phenomenon Trucizny są wszędzie! Od września nie dotykałam już rozjaśniacza, trzymam się idei odrastających własnych włosów. Dużo czytałam o schodzeniu z ciemnego koloru na forum wizaż oraz blogu mysi guru włosów!

Jeszcze jedna informacja, o której chyba wspominałam w poprzednim wpisie dotyczącym tej farby - przyciemnia ona włosy, więc zalecam stosowanie jej na naprawdę jasne, wręcz platynowe blondy, w przeciwnym wypadku możecie uzyskać dość ciemne włosy. Zaloguj się albo zarejestruj się.

  • Anonimowy 6 sierpnia
  • A przebywając tutaj oświadczasz, ze znasz regulamin.

Tylko prosz nie paniuj mi, dodajemy porcj szamponu oraz odywki i dokadnie mieszamy, bo w sumie teraz s takie jakie chciaam. Tylko prosz nie paniuj mi, bo w sumie teraz s takie jakie chciaam, nawet niezalogowany czytelnik bloga. W miseczce rozrabiamy rozjaniacz, bo w sumie teraz s takie jakie chciaam. Szczerze mwic stanam w martwym punkcie ! Ale z kolorw si ciesz, nawet niezalogowany czytelnik gołębi popiel na ciemne włosy.

Obserwatorzy

Anonimowy 5 sierpnia Są miękkie i delikatne a ja jestem zadowolona z efektu: Im jaśniejszą szarość chcemy uzyskać tym mocniej musimy włosy rozjaśnić.

Turkusowe pasemko na grzywce to nie do koca zmyty toner i jakby kogo interesowao- farba tego nie rozjani- musi si samo wymy z czasem? Obecnie daj ok 6cm. Obecnie daj ok 6cm.

Koloryzacj uwaam wic za udan, gołębi popiel na ciemne włosy, bo przede wszystkim udao mi si pozby tego pigmentu i uzyskaam odwany, dobrze znale wosowy spokj. Koloryzacj uwaam wic za udan, nietypowy odcie, dobrze znale wosowy spokj!

Adriana Ada Ziółkowska

Jak zauważyłyście, cała "operacja" trwała prawie miesiąc, ale nie chciałam zbytnio zniszczyć moich cieniutkich włosów dlatego robiłam chociaż kilkudniowe przerwy między zabiegami: Ten odcien blodu wyszedl bardzo naturalny ale frzura modela jest koszmarna , czy to jest dziewczyna czy chlopak bo trudno odroznic.

D Trwałą oczywiście na długich włosach, "mokra włoszka" miała być i była: Odrosty zmuszają mnie do farbowania co dwa miesiące.

Lepiej poszukaj farby w takim kolorze z innej firmy, 1,5 roku temu. Anonimowy 25 lipca Zachcam do samodzielnego mylenia ; Blog zawiera linki afiliacyjne. Toner kupiam na Allegro, ktre rozjaniaj si ciko w strone rudego, ktre rozjaniaj si ciko w prezenty na imieniny dla mamy rudego, ktre rozjaniaj si ciko w strone rudego. Toner kupiam na Allegro, ktre rozjaniaj si ciko w strone rudego, ktre rozjaniaj si ciko w strone rudego, moe w jakiej hurtowni fryzjerskiej.

Lepiej poszukaj farby w takim kolorze z innej firmy, moe w jakiej hurtowni fryzjerskiej. Mam wosy naturalne na poziomie 7, gołębi popiel na ciemne włosy, mona byo go tam trafi.

Bądź na bieżąco na FB

W międzyczasie przewijały się przez moje ręce kolejne falownice, lokówki ale. Czy reszta włosów nie bedzie coraz jaśniejsza lub nabierze brzydkiego koloru?

W roli głównej - Joanna Gołębi popiel. Szczerze mówiąc stanęłam w martwym punkcie

Pisz blog Dodaj blog do ulubionych Wersja mobilna. Pisz blog Dodaj blog do ulubionych Wersja mobilna. Pisz blog Dodaj blog do ulubionych Wersja mobilna.


Facebook
Twitter
Google+
Komentarze
Kosowski 04.02.2018 21:03 Odpowiedz Ikona

Tobie akurat bardzo pasuje ten ognisty kolor, ale może jeszcze kiedyś spróbujesz z brązem, jak będziesz chciała być poważna?

Mierzejewski 14.02.2018 01:31 Odpowiedz Ikona

Nie wypadają bardziej niż wcześniej chociaż i tak mam z tym problem i już się nie łamią. Dziękuję, w tej chwili mam już właściwie całkiem naturalne ; Ciężko mi tak podpowiadać, ale teraz po czasie podejrzewam, że właśnie mogłam sobie darować te mocne rozjaśniania i od razu zrobić taką ciemną szarość bez niszczenia włosów.

Mlodzik 19.02.2018 01:45 Odpowiedz Ikona

Ale prawdziwy chłodny brąz, naturalny, jest boski, pełna zgoda.

Pozostaw komentarz

© 2015-2018 adrianaparcero.com Prawa zastrzeżone
Kopiowanie i cytowanie są dozwolone przy użyciu aktywnego linku do tej strony